Savipalli töötuba firma / kooli / sünnipäevaüritusenaSavipallide voolimine on seltskonna- või firmaüritusena on väga hubane ja maandav tegevus, mille käigus saab õppida hikaru dorodango tehnikast inspireeritud savipalli voolimist ning end läbi käelise tegevuse maandada. Hikaru dorodango on iidne Jaapanist pärinev meetod käsitsi perfektsete savikuulide vormimiseks ning poleerimiseks. Eelnevad osalejad on oma valminud savikuule planeetideks kutsunud – nende sümboolne väärtus kasvab läbi tegemise.

Töötuba kestab ligikaudu neli tundi, ning selle lõpuks saab iga osaleja kaasa võtta oma voolitud ja poleeritud savipalli.

Alustame töötuba materjaliga,  voolimise käigus tutvustan tehnika ajalugu ning isepärasusi. Tegu on väga lihtsa meetodiga ning eelnev kogemus savi või keraamikaga ei ole vajalik. Töötuba on rahuliku kulgemisega ning meditatiivne, andes võimalus end ümberolevast välja lülitada ning käte tööle ja liikumisele keskenduda.

Hinna sees on 1-2 savipalli voolimine ning materjalikulu. Lisatasu eest saab tellida ka suupisted/joogid, või fotograafi, kes üritust jäädvustab.

Töötoad võivad aset leida Põhjala tehases aadressil Ankru 10, või rännata Sinu kontorisse / kooli / peosaali / üritusele / koju – tegu ei ole tolmuse ettevõtmisega ning teda saab pea igas ruumis (või õues) läbi viia.

Töötuba on võimalik teha nii eesti kui inglise keeles.


Rohkem infot minu tööde ja lähenemise kohta: @hannahsegerkrantz
Protsess näeb väeb välja ligikaudselt selline.
Huvi ja küsimuste korral olen kättesaadav: hannahsegerkrantz@me.com


 
workshops
team events
Kanepibetooni töötuba firmaüritusenaKanepibetooni töötuba on seltskonna- või firmaüritusena mõnus vaheldus, kus materjali vormimisele lisaks saab teadmisi ka kanepibetooni jätkusuutlikkuse, otstarvete ning omaduste kohta.

Töötuba on jaotatud teoreetiliseks ning praktiliseks osaks. Alustame loenguga, mille käigus tutvustan kanepibetooni omadusi ja ajalugu. Sellele järgneb praktiline osa, mille alguses segame üheskoos toorainetest materjali kokku ning hiljem saavad kõik osalejad valmistada puitvormi tambitud või käsitsi voolitud disainelemendi.

Tavaline töötuba kestab ~ 3 tundi. Hinna sees on 1-2 vormi valmistamine ning materjalikulu. Lisatasu eest saab tellida ka suupisted/joogid, või fotograafi, kes üritust jäädvustab.

Töötoad võivad aset leida Põhjala tehases aadressil Ankru 10, või rännata Sinu üritusele / stuudiosse / aeda.

Töötuba on võimalik läbi viia nii eesti kui inglise keeles.Rohkem infot minu tööde ja lähenemise kohta: @hannahsegerkrantz
Rohkem infot kanepibetooni kohta: Hemp-it-yourself
Huvi ja küsimuste korral olen kättesaadav: hannahsegerkrantz@me.com


Aitäh ja kohtume peagi!

photos: Hannah Segerkrantz, Sander Lambrix 
© Hannah Segerkrantz 2024