Open studio days Avan oma Põhjala tehases asuva ateljee iga kuu üheks hommikupoolikuks, et anda Sulle võimalus tulla viimistlema oma kanepibetoonist voolitud kujusid. Avatud stuudio päevad on mõeldud inimestele, kes on varasemalt kanepibetooni koolituse läbinud ning soovivad oma kujud ise krohvida / õlitada.


Avatud stuudio päevad on iseseisva töö põhimõttel üles ehitatud – näitan sulle ette vajalikud tehnikad ning seletan lahti lubikrohvi omadused, peale mida saad omasoodu krohvida ning värvide ja tekstuuridega eksperimenteerida. Toetan ja abistan sind küsimuste korral jõu ja nõuga.

Oled oodatud ka uusi kanepibetoonist vorme voolima, kui soovid oma oskusi selle materjali ning tehnikaga arendada. Varasem koolitusel käimine on siin kohal kohustuslik – avatud stuudio ei ole kanepibetooni koolitus.


Järgmised avatud stuudio päevad:
27.05.2023, 10:00-13:00
17.06.2023, 10:00-13:00

Stuudio aadress: Ankru 10.
Osalustasu on 25€/h (sh materjalikulu)

Avatud stuudiosse tulemiseks võta ühendust: hannahsegerkrantz@me.com, oma kirjas maini tuleku eesmärk (viimistlemine või kanepibetoonist voolimine). Osalemise kinnitab ettemaks, lisainfo saadan sulle meili teel.


Rohkem infot minu tööde ja lähenemise kohta: @hannahsegerkrantz
Rohkem infot kanepibetooni kohta: Hemp-it-yourself
Küsimuste korral olen kättesaadav: hannahsegerkrantz@me.com
Aitäh ja kohtume peagi!
© Hannah Segerkrantz 2022